Arčiau gamtos

Dirbame tik su žinomais audinių gamintojais iš Italijos ir Belgijos. Ilgametė mūsų partnerių patirtis lemia aukštą gaminamų medžiagų kokybę ir ilgaamžiškumą.

Mūsų asortimente vyrauja audiniai, pagaminti iš natūralių pluoštų, tokių kaip linas ir medvilnė. Tačiau užsakovo pageidavimu galime pagaminti baldus iš kokybiškų sintetinių EasyClean audinių, kuriuos labai lengva prižiūrėti ir valyti.

Arčiau gamtos
Draugiški gyvūnams audiniai

Draugiški gyvūnams audiniai

Padengus medžiagos pluoštus specialiu sluoksniu, ji tampa atspari kasdieniams nešvarumams ir itin lengvai valoma. Norint užtikrinti nepriekaištingą švarą, užtenka popierinio rankšluosčio arba drėgnos kempinėlės.

Mūsų sintetiniai audiniai yra ne tik lengvai valomi, bet ir malonūs liesti, atsparūs spindulių sukeliamam nublukimui ir trinčiai. Taigi, kartą susitikę... liksite kartu daugelį metų.

Lengvai valomi audiniai

Svarstote, kaip apsaugoti sofą nuo šuns? Dar viena kavos dėmė ant mėgstamo fotelio neleidžia ramiai miegoti naktį? Ieškote būdo, kaip pašalinti vaikiškų kreidelių ir žymeklių dėmes? Giliai įkvėpkite ir išsirinkite vieną iš mūsų aukštos kokybės sintetinių EasyClean audinių, kurie efektyviai saugo baldus nuo nešvarumų.

Lengvai valomi audiniai
Aukščiausia kokybė

Aukščiausia kokybė

Kurdami ScandicSofa baldus įdedame į juos daug aistros ir energijos. Kruopščiai atrenkame audinius, kurie taps Jūsų namų puošmena. Medžiagas importuojame tik iš patikimų tiekėjų. Tik praėję kokybės kontrolę jie keliauja į baldų meistrų dirbtuves.

Mūsų meistrų žinių ir atsidavimo dėka, panaudojant šiuolaikiškus įrankius, jie įgauna mėgstamas formas. Neliksite abejingi baldų preciziškumui, žmogaus rankų darbui ir originaliam skandinaviškam dizainui.

LENGVAI VALOMI AUDINIAI
Braveheart
NATŪRALŪS AUDINIAI
Veliūras

Pažiūrėkite, kaip lengva pašalinti dėmes iš mūsų audinių

Susipažinkite su ScandicSofa audiniais

Sklep jest w trybie podglądu
Žiūrėti pilną svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium