Kaip atsirado prekės ženklas ScandicSofa?

Daugiau nei prieš aštuonerius metus pradėjome baldų gamybą Didžiosios Britanijos ir Skandinavijos rinkoms. Patys projektavome ir gaminome skandinaviškus baldus, kurie vėliau keliavo į didžiausius baldų prekybos tinklus. To dėka galėjome įgyti patirties ir sukurti įmonę, kurios baldai pasiekia išrankiausius klientus. Deja, darėme tai pasislėpę po savo užsienio partnerių prekės ženklais. Vieną dieną nusprendėme tai pakeisti!

Paklausėme savęs, kodėl gi mūsų pačių rinkai nepasiūlius to, ką mokame geriausiai – dizainerių sukurtų, solidžių baldų, pagamintų iš aukščiausios kokybės audinių ir medžiagų už prieinamą kainą? Baldai, pagaminti meistrų, kurie savo patirtį kaupė dešimtmečius. Taip gimė mūsų prekės ženklas - iš meilės meistriškumui ir kūrybiškumui.

Daugiau

Aukščiausios kokybės baldai

Visi baldai yra gaminami mūsų modernioje gamykloje. Gamyboje vertiname rankų darbą, todėl kiekvienas baldas yra gaminamas itin kruopščiai, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Mūsų darbuotojų patirtis leidžia sukurti funkcionalius ir elegantiškus skandinaviško dizaino baldus.

Mūsų baldai gaminami Lenkijos gamykloje, tačiau stilius pas mus atkeliavo iš Skandinavijos. Daugeliui Skandinavija asocijuojasi su šaltuku, todėl ne be priežasties šio regiono gyventojai stengiasi apsupti save baldais ir aksesuarais, kurie į namus atneša šilumos ir jaukumo. Ir būtent tokie yra mūsų baldai. Jie džiugina vartotoją forma, kokybe ir, svarbiausia, patogumu. Daugiau nei du tūkstančiai patenkintų klientų ir 4,8 balo iš 5 vidutinis įvertinimas yra mūsų pasididžiavimas ir motyvacija nenustoti tobulėti. Ačiū.

Dominik Herberholz ir Piotr Mielcarek

Kas kuria mūsų baldus?

Maciej Kurkowski, Mariola Kawa

Architektai, įvairių sričių kūrėjai, dizaino studijos Five Cell Architects savininkai, užsiimantys interjero ir produktų dizainu, bei vizualiniu identifikavimu. Jie specializuojasi komercinių ir gyvenamųjų patalpų interjero dizaine. Savo darbuose remiasi įvairiais dizaino stiliais, atkreipdami dėmesį į detales, derina tradicijas su modernumu, ieško nesenstančių formų ir eksperimentuoja su parametriniu dizainu.

Su ScandicSofa juos sieja bendros vertybės, o svarbiausia – meilė dizainui, natūralioms medžiagoms bei pagarba meistrų darbui.

Daugiau

Susipažinkite su mūsų Darbuotojais

ScandicSofa baldai gaminami mūsų vietinėje gamykloje Kostrzyn Wielkopolski mieste. Prekės ženklo sėkmė nebūtų įmanoma be mūsų patikimų darbuotojų atsidavimo ir aistros. Susipažinkite su kai kuriais iš jų.

Basia Sukirpėja Yra su mumis nuo pat pradžių. Ji rūpinasi, kad mūsų baldų užvalkalai būtų aukščiausios kokybės.
Marcin Projektų vykdytojas Jis projektuoja ir gamina mūsų baldus. Be jo nebūtų sukurtas legendinis Klematisar ir dauguma kitų baldų.
Artur Baldų apmušėjas Vienas talentingiausių mūsų baldų apmušėjų. Jo darbo dėka mūsų baldai nepraranda elegancijos net ir po daugelio naudojimo metų.
Kasia Klientų aptarnavimo specialistė Baldų srities ekspertė. Jis padeda ir konsultuoja mūsų klientus.
Natalia Klientų aptarnavimo specialistė Padeda ir konsultuoja mūsų klientus. Natalia taip pat patikrina ir kontroliuoja baldų kokybę prieš juos išsiunčiant.
Marta Logistė Ji rūpinasi, kad baldai klientusvisada pasiektų laiku.

Susipažinkite su mūsų gamykla

ScandicSofa baldai gaminami mūsų vietinėje gamykloje Kostrzyn Wielkopolski mieste. Baldų gamyba prasideda dailidės ceche, vėliau keliauja į kirpimo ir siuvyklos patalpas, o galutinę formą įgauna ant apmušimo stalo.

Užsisakykite nemokamą
audinių pavyzdį

Susisiekite su mūsų konsultantu

Sklep jest w trybie podglądu
Žiūrėti pilną svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium