Draugiški keturkojams audiniai

Mūsų audinių dėka baldus išlaikyti švarius yra daug paprasčiau

PAPRASTAS VALYMAS

Audinio pluoštai jau gamybos stadijoje yra padengiami specialiu apsauginiu sluoksniu, kurio dėka gyvūnų paliktas dėmes lengvai pašalinsite šluostės ir vandens pagalba.

LENGVAS GYVUNŲ PLAUKŲ SURINKIMAS

Tokių audinių paviršius yra visiškai lygus, todėl plaukus lengvai pašalinsite dulkių siurbliu, pukų surinkimo voleliu ar drėgna šluoste.

ATSPARUMAS ĮBRĖŽIMAMS

Mūsų draugiški gyvūnams audiniai pasižymi didesniu atsparumu įbrėžimams ir nešvarumams, o tai yra itin svarbu turint augintinį.

ATSPARUMAS DRĖGMEI

Speciali danga padidina atsparumą drėgmei ir apsaugo audinį nuo nemalonių kvapų.

Lengva priežiūra

Jei esate šuns ar katės savininkas - tikrai įvertinsite baldų priežiūros paprastumą. Mūsų draugiškus gyvūnams audinius lengva valyti tiesiog vandeniu, be to jie yra atsparesni gyvūnų nagų įbrėžimams.

Gyvūnams draugiški audiniai yra plono pynimo ir lygaus paviršiaus, todėl plaukai neprilimpa ir yra lengvai pašalinami pūkų surinkimo voleliu arba drėgnu skudurėliu.

Atsparumas įbrėžimams

Atsparumas įbrėžimams

Jau renkantis sofą galite sumažinti galimų įbrėžimų, kuriuos sukelia augintiniai, riziką.

Nepriklausomame tyrimų centre mūsų naudojami audiniai buvo išbandyti su spygliuotomis sferomis, kurių poveikis apmušalams yra artimiausias katės nagų poveikiui. Tai yra įdrėskimų testas – 1 balas reiškia daug įdrėskimų, o 5 – įdrėskimų nesimato. Napoli, Tierra, Vocal ir Vera audinių kolekcijos kuo puikiausiai išlaikė šį testą! Kiti lengvai prižiūrimi audiniai yra lengvai nuvalomi vandeniu ir turi specialią, skysčių įsigėrimui atsparią dangą.

LENGVAI VALOMI AUDINIAI
Braveheart
Baldų ilgaamžiškumo išlaikymas

4 paprastos taisyklės

  • Išmokykite savo augintinį gero elgesioInvestuokite į specialų gultą ir draskyklę bei išmokykite jais naudotis už gerą elgesį apdovanodami skanėstais; niekada neleiskite draskyti baldų.
  • Nemaitinkite gyvūnų ant sofosSirkite tam specialią vietą namuose - taip išvengsite blogų augintinio įpročių nešti ir valgyti maistą ant baldų.
  • Rūpinkitės gyvūnų higienaStenkitės reguliariai šukuoti augintinius ir kirpti nagus, taip sumažinsite plaukų kiekį namuose ir išvengsite įbrėžimų ant baldų.
  • Nešveiskite apmušalų Rekomenduojame audinius valyti palei pluošto kryptį, nenaudojant šiurkščių valiklių. Naminių gyvūnėlių plaukus lengvai pašalinsite drabužių voleliu arba sudrėkinta šluoste.
Sklep jest w trybie podglądu
Žiūrėti pilną svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium