Kaip prižiūrėti baldus?

Gali atrodyti, kad dėl naudojamų modernių technologijų baldai tarnauja ilgiau, dažnai būna priešingai. ScandicSofa rūpinasi kokybe, vertina savo darbuotojų indėlį ir orientuojasi į skandinaviško stiliaus baldų patogumą. Mums svarbu, kad baldai atitiktų visus keliamus reikalavimų ir tarnautų kaip įmanoma ilgiau. Kaip prižiūrėti minkštus baldus, kad jie atrodytų kaip nauji ilgus metus?

Kaip prižiūrėti baldus?

TVIRTA MEDINĖ KONSTRUKCIJA

Mūsų baldai gaminami iš buko medienos, kuri pasižymi ilgaamžiškumu ir stabilumu. Rėmo priežiūra nėra sudėtinga, tiesiog reguliariai valykite jį sausu skudurėliu. Mediena nemėgsta drėgmės, todėl venkite valymo drėgnomis šluostėmis. Tačiau, jei yra įsisenėjusių dėmių ir joms reikalingas drėgnas valymas, vėliau nepamirškite nusausinti lovos kojų ir rėmo. Valymui naudokite medienai skirtus produktus, pavyzdžiui, valiklius, aliejų ar vašką. Naudokite tokias priemones, kuriomis buvo padengti Jūsų baldai pirkimo dieną. Po siurbimo ir plovimo, svarbu medieną pamaitinti ir sugrąžinti blizgesį. Be to, tai veiksmingas būdas pašalinti bėgant metams atsiradusius įbrėžimus. Reguliarus rūpinimasis mediena puikiai apsaugo nuo tolesnių mechaninių pažeidimų, todėl verta tai prisiminti.

AUKŠTA APMUŠALŲ KOKYBĖ

Kalbant apie minkštus baldus, vienas svarbiausių elementų yra aukštos kokybės apmušalai. Tačiau renkantis natūralius pluoštus, pavyzdžiui, liną ir medvilnę, reikia nepamiršti, kad šiuos audinius prižiūrėti sudėtingiau, nes jie lengviau glamžosi ir reaguoja į aplinkos sąlygas. Audinio paviršius yra jautrus pažeidimams. Yra fantastiškų natūralių audinių pakaitalų, kurie yra tokie pat malonūs liesti kaip ir natūralūs audiniai, o ir jų spalvų paletė žymiai platesnė. Sintetiniai audiniai arba audiniai su natūralaus pluošto priemaišomis yra atsparūs nešvarumams, nes šie neįsiskverbia giliai ir lengvai pašalinami paprasto vandens pagalba. Šiems audiniams priskiriami mūsų asortimente esantys Fiber Guard audiniai (Colourwash, Braveheart ir Deluxe), taip pat aukštos kokybės lengvai prižiūrimi veliūrai (Napoli, Piano, Sofia, Charles, Ton, Vocal). Jau gamybos etape audinio pluoštai padengiami specialiomis molekulėmis, kurios apsunkina išsiliejusių skysčių sugėrimą.

KAIP PRIŽIŪRĖTI NATŪRALIUS AUDINIUS?

Raukšlės - apipurkškite vandeniu ir palikite išdžiūti. Nešvarumų valymas - švelniai valykite tik vandeniu ir tik didesniame plote, niekada ne vienoje vietoje. Taip išvengsite spalvos pasikeitimo. Nerekomenduojame naudoti cheminių medžiagų. Jei audinys yra su plaukeliais, turime nepamiršti jo reguliariai prižiūrėti. Dėl naudojimo (pvz. sėdėjimo) šio tipo audinių plaukeliai susisuka, todėl baldus reikia garinti 2-3 cm atstumu ir šukuoti minkštu šepečiu plaukų kryptimi, kol bus pasiektas patenkinamas efektas. Valymas turi būti atliekamas reguliariai, užtikrinant, kad ant audinio nenusėstų dulkės ir nešvarumai. Nepamirškite, kad lygintuvo negalima dėti ant audinio paviršiaus!

KAIP PRIŽIŪRĖTI „FIBER GUARD“ AUDINIUS?

Lengva pašalinti daugumą dėmių: rašiklio, purvo, kavos, raudonojo vyno, pomidorų padažo ir pan. Dėmės valomos vandeniu, o įsisenėjusiems nešvarumams išvalyti gali prireikti nedidelio kiekio įprasto muilo ir drėgnos šluostės. Apmušalai neturi būti skalbiami skalbimo mašinoje. Nerekomenduojame naudoti cheminių medžiagų, kurių sudėtyje yra parafino, alkoholio ar kitų tirpiklių. Fiber Guard audinius rekomenduojama siurbti naudojant natūralių šerių šepetį arba apmušalų siurbimo antgalį.

KAIP PRIŽIŪRĖTI LENGVAI VALOMĄ VELIŪRĄ?

Valymo procesas prasideda nuo reguliaraus paviršiaus siurbimo naudojant minkštų šerių antgalį. Dėmes reikia apipurkšti vandeniu ir nuvalyti minkšta šluoste. Įsisenėjusias dėmes galima pašalinti drėgna šluoste ir nedideliu kiekiu švelnaus muilo. Neskalbkite skalbimo mašinoje ir nenaudokite cheminių valiklių, kurie gali pažeisti audinį.

KAIP PRIŽIŪRĖTI MEDŽIAGINIUS APMUŠALUS?

Priklausomai nuo to, kokią medžiagą apmušalams pasirinksite, jos patvarumo lygis bus skirtingas. Tačiau tai nereiškia, kad jai iškart nutiks kas nors blogo. Norime Jus supažindinti su šių apmušalų priežiūra, kad jie tarnautų kuo ilgiau ir išlaikytų savo prekinę išvaizdą nuo pat įsigijimo dienos.

Visų pirma nepamirškite naudoti baldų pagal paskirtį. Turint vaikų ir/ar naminių gyvūnėlių, tai ne visuomet įmanoma, todėl reikia nusiteikti intensyvesniam valymui. Nenaudokite cheminių medžiagų, pamirškite mechaninį plovimą:

  1. Dulkes ir žiedadulkes pašalinkite tinkamu dulkių siurblio antgaliu arba natūralių šerių rankiniu šepečiu.
  2. Pirmiausiai dėmes pabandykite pašalinti vandeniu.
  3. Išpurvinus baldą, nedelsdami imkitės veiksmų – išsiliejusius skysčius pašalinkite sugeriančia šluoste, o kietus nešvarumus – nugrandykite buku daiktu.
  4. Išpurvintos vietos stipriai netrinkite, kad neišbluktų spalva.
Kaip prižiūrėti baldus?

Ką dar verta žinoti?

Jei neplanuojate naudoti baldų iš karto po jų gavimo, laikykite juos sausoje vietoje. Drėgnos patalpos neigiamai veikia audinį, o dėl to netgi gali atsirasti pelėsis. Taip pat nerekomenduojama laikyti baldų supakuotų į foliją. Nepamirškite, kad visi baldai turi būti atitraukti bent 5 cm nuo sienos. Tokiu būdu išvengsite audinių deformacijos ir nusidėvėjimo. Taip pat labai svarbu laikytis saugaus atstumo (min. 1 m) nuo aktyvių šilumos šaltinių, tokių kaip radiatoriai, viryklės, kaitlentės.

Su tinkama priežiūra ir protingu naudojimu galėsite ilgai džiaugtis puikia baldų išvaizda.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

www.scandicsofa.lt

Sklep jest w trybie podglądu
Žiūrėti pilną svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium