Keli išdėstymo patarimai pradedantiesiems

Keli išdėstymo patarimai pradedantiesiems

Minčių išdėstymas ant popieriaus.

Prieš imdamiesi bet kokių veiksmų, pirmiausia turėtumėte ramiai pagalvoti apie kiekvieną patalpą atskirai. Kam ji bus naudojamas, ko tikimės iš vonios kambario, virtuvės ar miegamojo. Visas savo idėjas ir sumanymus užsirašykite į sąsiuvinį, kad pabaigoje galėtumėte pamatyti, ar ko nors nepraleidote, o gal ką nors reikia išbraukti. Taip pat namą vertėtų padalyti į dvi zonas. Į tokią, į kurią galės patekti tik namiškiai, ir į tokią, kuri bus atvira visiems, t.y. ir svečiams.

Prieškambaris.

Ši patalpa dėl savo mažo dydžio turi būti itin tvarkinga. Baldų čia turi būti kuo mažiau. Gerai suplanuokite, kur laikysite daiktus, nes prieškambaryje paprastai būna daug smulkių prietaisų, kurie laikui bėgant išsimėto. Čia taip pat verta orientuotis į intensyvesnį apšvietimą, nes į prieškambarius dažniausiai nepatenka saulės šviesa. Norint optiškai padidinti erdvę, galima ant sienos pakabinti veidrodį, kuris derėtų prie kitų baldų dizaino.
Nepamirškite, kad prieškambaris – tai vieta, į kurią pirmiausiai įžengia svečiai, todėl čia ypač svarbu palaikyti tvarką.

Sienų spalvos.

Tiems, kam sunku derinti spalvas, rekomenduojama rinktis baltą spalvą. Balta spalva nudažytos sienos yra neutralios ir optimistiškos. Ši spalva tinka praktiškai bet kokiam interjero dizainui. Dar vienas šios spalvos privalumas yra tas, kad baltos spalvos sienas lengva perdažyti, jei kartais apsigalvotumėte. Jei kyla bent menkiausia abejonė dėl sienų spalvos – rinkitės baltą. Ji laikoma saugiausia iš visų spalvų.

Geriau mažiau nei daugiau.

Interjero dizaino ekspertai mano, kad trūkumas yra geriau nei perteklius. Ši taisyklė
galioja praktiškai visur. Ar tai būtų sienų spalva, ar baldų ir aksesuarų kiekis. Šioje vietoje nepatartina persistengti, nes šios detalės gali užgožti interjerą. Jei ilgainiui paaiškėja, kad mums ko nors trūksta, pavyzdžiui, komodos – tiesiog einame į parduotuvę ir ją nusiperkame. Bus žymiai blogiau, jei pasiduosime vaizduotei ir apkrausime sienas įvairiomis lentynomis ar spintelėmis, kurios neatliks savo funkcijų ir tik užims tokią svarbią erdvę. Pabandykime rasti aukso viduriuką.

Vieningas stilius.

Viena didžiausių projektavimo nuodėmių – stilių maišymas. Jei nusprendėte pasirinkti vieną konkretų stilių, jo ir laikykitės. Turi būti aiškiai nurodyta, kad net menkiausia detalė, nukrypstanti nuo pradinės projekto linijos, nebus priimta. Taigi, nepasiduokime pirkimo pagundoms. Jų baldų parduotuvėse bus tikrai daug. Net jei ir pastebėtumėte
gražiausią pasaulyje komodą, neverta dėl jos keisti savo nuomonės, jei ji skirsis nuo Jūsų bendros išdėstymo kompozicijos.

Sklep jest w trybie podglądu
Žiūrėti pilną svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium