Šiuolaikinės interjero dizaino tendencijos

Šiuolaikinės interjero dizaino tendencijos

Ką turime omenyje sakydami „žemės spalvos“?

Tai spalvos, susijusios su mus supančia gamta. Madingiausia iš jų yra smėlio spalva, kuri visai neseniai buvo priskirta prie neutralių spalvų. Taip pat galima rinktis ir įvairių atspalvių rudą spalvą. Drąsesniems – gamtai artimuose interjeruose rekomenduojama naudoti prislopintą raudoną, oranžinę ar net rožinę spalvą. Tačiau negalima paneigti, kad tarp spalvų, siejamų su gamta, visuomet dominuoja žalia spalva. Be to, kad ši spalva suteikia nuostabų dekoratyvinį efektą, ji taip pat atpalaiduoja ir ramina.

Medžiagos – tik natūralios

Mediena, žinoma, yra pirmoje vietoje. Ši medžiaga visuomet dominuoja gamtai artimuose interjeruose. Baldų dizaine dominuoja rotangų, vytelių, jūros žolės ar nendrių elementai. Tačiau nereikėtų apsiriboti vien mediena, nes natūralių medžiagų kategorijai priklauso ir natūralus akmuo, naudojamas stalviršiams, palangėms ir grindims. Interjere, skirtame susilieti su gamta, taip pat turėtų būti lino ar medvilnės lovatiesės, užuolaidos ar net staltiesės. Tas pats pasakytina ir apie kilimus, antklodes ar svetainės pagalvių užvalkalus. Apibendrinant galima pasakyti, kad, siekiant būti arčiau gamtos, gamintojai vis dažniau renkasi biologiškai skaidžius – tvarius produktus.

Raštai ir motyvai, susiję su gamta

Tam, kad interjeras per greitai neatsibostų, detalės neturėtų būti iššaukiančios. Naudodami įvairias dekoracijas su gamta susijusiais motyvais, pasieksite būtent tokį efektą. Gyvūnų ar gėlių detalės puikiai dera ant smėlio ar baltos spalvos sienų. Pavyzdžiui, tapetai su gėlių raštais. Žinoma, nebūtina tapetais apklijuoti visos sienos, tačiau vos viena tapetų juosta suteiks svetainei puikią, subtilią nuotaiką. .

Dienos šviesa ir natūrali augmenija

Didelis dienos šviesos srautas su gerai parinkta, sodriai žalia gėlių puokšte praskaidrins nuotaiką net labiausiai įsitempusiems. Todėl dekoruojant erdvę paremtą gamtos motyvais labai svarbu gyvi augalai. Asmeninės namų džiunglės greitai nuramins Jūsų sudirgusius nervus. Taip pat svarbu užtikrinti, kad į patalpą patektų kuo daugiau dienos šviesos. Todėl nesirinkite sunkių, šviesos nepraleidžiančių užuolaidų ar draperijų, nes su gamta siejamas interjero dizainas turi suteikti lengvumo ir laisvumo.

Sklep jest w trybie podglądu
Žiūrėti pilną svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium