Japoniškojo ir skandinaviškojo stilių mišinys - japandi stilius Japoniškojo ir skandinaviškojo stilių mišinys - japandi stilius
Japoniškojo ir skandinaviškojo stilių mišinys - japandi stilius

Kalbant apie japonišką stilių, pirminės asociacijos siejasi su ramybe, harmonija ir disciplina. Čia nėra vietos atsitiktinumams – visi daiktai turi turėti kažkokią paskirtį. Japoniškame stiliuje taip pat nėra vietos puošnioms dekoracijoms. Tai gana griežtas stilius. Tačiau baldai yra gaminami itin kruopščiai, skiriant dėmesį kiekvienai detalei. Reikia pripažinti, kad japoniško stiliaus interjeras yra subalansuotas ir slopinantis.

Kita vertus, skandinaviškas stilius puikiai papildo japonišką santūrumą. Tikriausiai taip yra todėl, kad skandinaviškas stilius taip pat nėra pernelyg ryškus ir ekstravagantiškas. Tačiau lyginant su japonišku, šis yra jaukesnis ir patogesnis. Tokiu būdu prislopinamas konservatyvus japoniškas stilius ir sukuriamas jaukumas.

skaityti visą
Šiuolaikinės interjero dizaino tendencijos Šiuolaikinės interjero dizaino tendencijos
Šiuolaikinės interjero dizaino tendencijos

Tai spalvos, susijusios su mus supančia gamta. Madingiausia iš jų yra smėlio spalva, kuri visai neseniai buvo priskirta prie neutralių spalvų. Taip pat galima rinktis ir įvairių atspalvių rudą spalvą. Drąsesniems – gamtai artimuose interjeruose rekomenduojama naudoti prislopintą raudoną, oranžinę ar net rožinę spalvą. Tačiau negalima paneigti, kad tarp spalvų, siejamų su gamta, visuomet dominuoja žalia spalva. Be to, kad ši spalva suteikia nuostabų dekoratyvinį efektą, ji taip pat atpalaiduoja ir ramina.

skaityti visą
Keli išdėstymo patarimai pradedantiesiems Keli išdėstymo patarimai pradedantiesiems
Keli išdėstymo patarimai pradedantiesiems

Prieš imdamiesi bet kokių veiksmų, pirmiausia turėtumėte ramiai pagalvoti apie kiekvieną patalpą atskirai. Kam ji bus naudojamas, ko tikimės iš vonios kambario, virtuvės ar miegamojo. Visas savo idėjas ir sumanymus užsirašykite į sąsiuvinį, kad pabaigoje galėtumėte pamatyti, ar ko nors nepraleidote, o gal ką nors reikia išbraukti. Taip pat namą vertėtų padalyti į dvi zonas. Į tokią, į kurią galės patekti tik namiškiai, ir į tokią, kuri bus atvira visiems, t.y. ir svečiams.

skaityti visą
Sklep jest w trybie podglądu
Žiūrėti pilną svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium