Natūralūs audiniai

Nuostabios spalvos, turtinga atspalvių paletė patenkins įvairius mūsų klientų poreikius. Prislopintos spalvos papildys subtilių ir šiltų interjerų kompoziciją. Ryškias spalvas rekomenduojame klientams, nebijantiems įdomių sprendimų ir originalių projektų. Mūsų pasiūloje daugiausia natūralaus pluošto audinių, tokių kaip linas ir medvilnė, tačiau pagal kliento pageidavimą galime pagaminti baldus iš sintetinių EasyClean audinių.

Natūralūs audiniai
Austriško buko mediena

Austriško buko mediena

Mūsų baldų rėmai pagaminti iš aukščiausios kokybės buko medienos. Importuojame ją iš tvarių miškų Austrijoje, kuriuose vykdoma atsakinga miškininkystė. Mūsų mediena yra ne tik labai patvari, bet ir sertifikuota FSC. Savo baldų gamybai naudojame ne medžio drožlių plokštes, o medžio masyvą.

Iš pagarbos gamtai mūsų baldai pavadinti gėlių vardais švedų kalba

Susipažinkite su mūsų Darbuotojais

ScandicSofa baldai gaminami mūsų vietinėje gamykloje Kostrzyn Wielkopolski mieste. Prekės ženklo sėkmė nebūtų įmanoma be mūsų patikimų darbuotojų atsidavimo ir aistros. Susipažinkite su kai kuriais iš jų.

Basia sukirpėja Yra su mumis nuo pat pradžių. Ji rūpinasi, kad mūsų baldų užvalkalai būtų aukščiausios kokybės.
Marcin projektų vykdytojas Jis projektuoja ir gamina mūsų baldus. Be jo nebūtų sukurtas legendinis Klematisar ir dauguma kitų baldų.
Artur baldų apmušėjas Vienas talentingiausių mūsų baldų apmušėjų. Jo darbo dėka mūsų baldai nepraranda elegancijos net ir po daugelio naudojimo metų.

Kaip gaminama Jūsų sofa?

Pažiūrėkite, kaip yra gaminami mūsų baldai

Sužinokite, kaip gaminami mūsų baldų rėmai

Pažiūrėkite, kaip yra gaminami mūsų baldų apmušalai

Užsisakykite nemokamą
audinių pavyzdį

Susisiekite su mūsų konsultantu

Sklep jest w trybie podglądu
Žiūrėti pilną svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium