Sofos dvivietės

Dvivietė sofa Aster Dvivietė sofa Aster
Producent: ScandicSofa
Kaina: 1 212,00 €
patikrinti daugiau
Dvivietė sofa Fern Dvivietė sofa Fern
Producent: ScandicSofa
Kaina: 1 178,00 €
patikrinti daugiau
Dvivietė sofa Klematisar Dvivietė sofa Klematisar
Producent: ScandicSofa
Kaina: 1 154,00 €
patikrinti daugiau
Dvivietė sofa Orkide Dvivietė sofa Orkide
Producent: ScandicSofa
Kaina: 1 259,00 €
patikrinti daugiau

Dvivietės sofos - nedidelis baldas su didelėmis galimybėmis

Nepriklausomai nuo kambario dydžio, dvivietės sofos yra puikus pasirinkimas norint kambaryje sukurti svajonių kampelį. Nedidelių matmenų dvivietės sofos suteikia daug laisvės įsirengiant vietą laiko leidimui kartu ar įsirengiant patogią, asmeninę erdvę sau. Būtent todėl dvivietės sofos puikiai atrodys tiek vienos, tiek kartu su didesniais laisvalaikio baldais ar foteliu.

Nepaisant mažų matmenų, dvivietės sofos yra labai universalios ir gali papildyti interjerą. Dažniausia – miegojimo funkcija, leidžianti svečiams paruošti patogią nakvynės vietą. Dvivietės sofos taip pat gali būti panašių į didesnį fotelį matmenų, todėl tiks net ir itin mažose patalpose. Dėl šios priežasties dvivietės sofos puikiai tiks ne tik mažuose butuose, bet ir erdviose svetainėse.

Didelis ScandicSofa dviviečių sofų modelių pasirinkimas leidžia nesunkiai rasti baldą, kuris derės prie pačių įvairiausių interjero stilių, tokių kaip skandinaviškas, modernus, industrinis, klasikinis, glamour, boho ir net japandi. Mūsų dvivietės sofos sukurtos pagal skandinaviško dizaino principus ir išsiskiria nesenstančiu dizainu, naudojimo patogumu, funkcionalumu ir geriausių medžiagų gamybos kokybe. Šių savybių dėka, be patogaus poilsio baldo, gauname unikalias dvivietes sofas, kurios tarnaus ilgus metus.

Dvivietės sofos-lovos – kokios jų funkcijos?

Dvivietės sofos sujungia laisvalaikio baldo vaidmenį su papildomomis funkcijomis, kurios patenkina daugybę poreikių ir palengvina kasdienybę. Didžiausias dviviečių sulankstomų sofų privalumas – vietos taupymas. Tai idealus sprendimas jei turite nedidelę erdvę arba reikia papildomos vietos miegui ar daiktams susidėti. Dėl to dvivietės išlankstomos sofos pasiteisins ne tik svetainėje, bet ir miegamajame bei svečių kambaryje.

Dvivietės sofos-lovos atlieka skirtingas funkcijas. Populiariausios dvivietės išlankstomos sofos rinkoje yra dvivietės išskleidžiamos sofos su miegamąja funkcija ir dvivietės išskleidžiamos sofos su patalynės dėže. ScandicSofa asortimente daugiausia dviviečių sofų-lovų, kurias nesunkiai galima paversti papildoma lova. Tai įmanoma dėl įvairių techninių sprendimų naudojamų konvertuojamose dvivietėse sofose. Vienas iš jų – atidarymo mechanizmas, nulemiantis sofos išsiskleidimo būdą. Varstymo mechanizmas niekaip neįtakoja patogumo naudojant dvivietes sofas-lovas, tačiau tai gali būti svarbus kriterijus renkantis baldą.

Dažniausias sprendimas, naudojamas dvivietėse sulankstomose sofose – įmontuojamas specialus, išskleidžiamas rėmas su papildomu čiužiniu. Šis mechanizmas leidžia sukurti miegamąją vietą, kurios patogumas niekuo nesiskiria nuo įprastos lovos. Tuo pat metu apmušalai nėra pažeidžiami, nes žmogus miega ant čiužinio. Šio tipo dvivietėse sofose su miegamąja funkcija rėmas ir prie jo pritvirtintas čiužinys yra paslėpti specialioje, baldo viduje esančioje, dėžėje todėl jis yra nematomas. Tokį sprendimą galima rasti dvivietėse konvertuojamose sofose iš Narcisser kolekcijos.

Antrasis atidarymo mechanizmo tipas dvivietėse sofose su miegamąja funkcija yra vadinamasis „click-clack“. Tai paprastas sprendimas, kurio metu sofos atlošas nuleidžiamas iki sėdynės lygio ir sukuriama vieta miegui. „Click-clack“ mechanizmą naudojančiose dvivietėse sofose didžiausias pranašumas, be kita ko, yra patalynės dėžė, kurios dėka baldas gali atrodyti lengvas. Sofos su „click-clack“ sprendimu pavyzdys yra moderni konvertuojama dvivietė sofa Krasse.

Paskutinis tipas – dvivietės išlankstomos sofos su atlenkiama sėdyne, kurios mechanizmas primena čiužinio išskleidimą ant grindų. Tai labai praktiškas sprendimas, leidžiantis susikurti patogią ir stabilią vietą miegui. Tokia išskleidžiama dvivietė sofa su miegojimo funkcija yra sofa Fjäril.

Verta paminėti, kad papildomos funkcijos, naudojamos dvivietėse sofose-lovose, niekaip nepaveikia jų nesenstančios išvaizdos. Kita vertus, ScandicSofa rasite daugybę modernių sulankstomų dviviečių sofų, kurios žavi savo stiliumi ir puikiu aukštos kokybės medžiagų apdirbimu. ScandicSofa dvivietės miegamosios sofos sukurtos pagal skandinaviško dizaino principus, o tai reiškia, kad be funkcionalumo joms būdinga ir unikali išvaizda bei naudojimo patogumas.

Nekonvertuojamos dvivietės sofos – ar verta pirkti?

Nekonvertuojamos dvivietės sofos yra populiariausias sofų tipas ir puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems baldo išvaizdą, o ne jo funkcionalumą. Miegamosios funkcijos ir papildomos dėžės daiktams nebuvimas nekonvertuojamose dvivietėse sofose suteikia daugiau galimybių projektuojant baldą. Dėl to nekonvertuojamos dvivietės sofos gali būti patrauklesnio dizaino, ne tokios stačiakampės ir su įdomesnėmis detalėmis.

Galvojant apie nekonvertuojamos dvivietės sofos pirkimą, verta atsižvelgti į savo poreikius ir interjerą. Nekonvertuojamos dvivietės sofos puikiai tiks svetainėje su virtuvėle ir nedidelėse erdvėse, kuriose nėra vietos papildomai miegamajai vietai. Nekonvertuojamos dvivietės sofos taip pat gali būti naudojamos kartu su kitais baldais, sukuriant svajonių poilsio zoną su daugybe vietų atsipalaiduoti.

Dvigulės sofos su miegojimo funkcija – ar jos patogios?

Ar dvivietės sofos su miegojimo funkcija gali pakeisti lovą ir būti tokios pat patogios? Taip, žinoma! Dauguma ScandicSofa dviviečių sofų su miegojimo funkcija yra aprūpintos specialiais sprendimais, suteikiančiais komfortą prilygstantį lovai. Dėl to dvivietės sofos su miegamąja funkcija yra puikus sprendimas mažiems butams ar interjerams, kuriuose nėra vietos papildomai lovai. Dvivietės sofos miegui taip pat palengvins patogų svečių apgyvendinimą prireikus, todėl gali būti geras pasirinkimas svečių ir vaikų kambariams.

Dvivietės sofos su miegojimo funkcija gali būti išskleidžiamos įvairiais būdais, o tai turi įtakos jų komforto laipsniui. Jeigu ieškome dvivietės sofos miegui ir norime komfortiško miego, verta į tai atkreipti dėmesį prieš nusprendžiant įsigyti tokį baldą.

Patogiausios dvivietės sofos su miegamąja funkcija komplektuojamos su specialiu, ištraukiamu rėmu su čiužiniu, kuris yra paslėptas baldo viduje esančioje dėžėje. Čiužinys dvivietėse sofose-lovose suteikia ne tik visišką komfortą poilsio metu, bet ir apsaugo apmušalų audinį nuo pažeidimų. Dėl šio sprendimo dvivietė sofa su miegojimo funkcija praktiškai nesiskiria nuo lovos. Tokią sofą galima rasti Narcisser kolekcijoje.

Kitas dviviečių sofų-lovų tipas yra poilsio baldai, kurių sėdimoji dalis gali būti išlankstoma ant grindų. Šio tipo dvivietės sofos su miegojimo funkcija leidžia susikurti itin stabilią ir minkštą miegojimo vietą, kurią įvertins kiekvienas paprastų sprendimų mėgėjas. Dvivietės sofos-lovos su sulankstoma sėdimąja dalimi yra Fjäril kolekcijoje.

Paskutinis tipas yra klasikinės dvivietės sofos, skirtos miegui su „click-clack“ mechanizmu, kuris leidžia nuleisti atlošą iki sėdynės lygio. Šio tipo dvivietės sofos su miegamąja funkcija dažniausiai neturi papildomos dėžės, todėl gali būti lengvesnės konstrukcijos, kaip Krasse kolekcijos sofa. Tačiau dvivietės sofos-lovos patogumas labai priklauso nuo to, koks lygus ir plokščias paviršius bus naudojamas atramai.

Nepriklausomai nuo to, kokį dvivietės sofos-lovos sprendimą pasirinksite, neturite atsisakyti gražaus dizaino. Šiuolaikinės dvivietės sofos su miegojimo funkcija, be to, kad yra patogios, gali turėti ir nesenstančią išvaizdą. ScandicSofa visos dvivietės sofos su miegamąja funkcija sukurtos pagal skandinaviško dizaino principus. Dėl kokybiškų medžiagų galime būti tikri, kad funkcionalios dvivietės miegamosios sofos tarnaus mums ilgus metus.

Mažos dvivietės sofos – alternatyva foteliui?

Mažos dvivietės sofos – tai tvarkingi ir žavūs poilsio baldai, kurie tiks prie bet kokio interjero. Mažų dviviečių sofų privalumas – nedidelis dydis ir išskirtinė išvaizda, nes jose dera mažos sofos ir didelio fotelio savybės. Dėl to nedidelės dvivietės sofos idealiai tinka vieno ar dviejų žmonių poilsiui, neužimant per daug vietos. Mažos dvivietės sofos – tai itin patogūs baldai, kurie puikiai tiks tiek jaukiame poilsio kampelyje, tiek ir neakivaizdesnėse vietose, pavyzdžiui, prieškambaryje ar drabužinėje. Kartu su įprasto dydžio baldais nedidelės dvivietės sofos taip pat yra puiki alternatyva tradiciniam foteliui. ScandicSofa mažos dvivietės sofos stebina savo skandinaviško stiliaus „mini“ versija, o jų dizainas primena ikoniškas kolekcijas, tokias kaip Ginster, Klematisar ir Gullris.

Amerikietiškos dvivietės sofos – kokios jų savybės?

Amerikietiškos dvivietės sofos yra vieni populiariausių poilsio baldų visame pasaulyje. Amerikietiškų dviviečių sofų sėkmę rinkoje pirmiausia lėmė praktiški sprendimai, tokie kaip miegojimo funkcija, papildoma patalynės dėžė ir galimybė sutaupyti vietos. Amerikietiškos dvivietės sofos yra įvairios paskirties baldai – tai gali būti ir patogi sofa, ir patogi lova, todėl puikiai tiks nedidelei svetainei, miegamajam ar svečių kambariui. Amerikietiškos dvivietės sofos taip pat turi išskirtinę išvaizdą ir minimalistinę formą, kuri išsiskiria paprasta ir stabilia konstrukcija. Universalus dizainas leidžia amerikietiškas dvivietes sofas priderinti prie įvairaus stiliaus interjero.

Dvivietės sofos svetainei – kurią pasirinkti?

Dvivietės sofos svetainei turi būti ne tik patogios, bet ir funkcionalios. Todėl ieškant tobulų poilsio baldų ScandicSofa puslapyje verta pagalvoti, kokį vaidmenį jie turėtų atlikti interjere. Dvivietės svetainės sofos, skirtos tik kasdieniam poilsiui, visų pirma turėtų būti patogios ir džiuginti akį nesenstančiu dizainu. Tačiau gali nutikti ir taip, kad, be vietos poilsiui, mums prireiks papildomos vietos nakvynei. Tuomet verta rinktis dvivietes svetainės sofas su miegojimo funkcija, kurios atlieka ir lovos funkciją. Kita vertus, kambariuose, kur turime ribotą erdvę poilsio zonai, įdomiu sprendimu gali tapti nedidelės dvivietės sofos svetainei, kurių dydis panašus į didelį fotelį.

Šiuolaikinės dvivietės sofos – kur jos tiks?

Šiuolaikinės dvivietės sofos – tai poilsio baldai, kurie puikiai tiks ne tik moderniame, pramoniniame ar minimalistiniame interjere. Dėl skandinaviškos ScandicSofa šiuolaikinių dviviečių sofų prigimties jas tikrai lengva pritaikyti įvairiuose interjeruose. Dėl šios priežasties modernios dvivietės sofos puikiai atrodys svetainėje, svečių kambaryje, vaikų miegamajame ir net formalesniame interjere, pavyzdžiui, biure. Be to, modernios dvivietės sofos išsiskiria nesenstančiu dizainu, funkcionalumu ir kokybiškų medžiagų apdirbimu, kurių dėka tarnaus ilgus metus.
Sklep jest w trybie podglądu
Žiūrėti pilną svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium