Sofos trivietės

 • naujos prekės etiketė
 • naujos prekės etiketė
Trivietė sofa Zorza Trivietė sofa Zorza
Producent: ScandicSofa
Kaina: 1 605,00 €
patikrinti daugiau
 • naujos prekės etiketė
Sofa Fika su miegama funkcija Sofa Fika su miegama funkcija
Producent: ScandicSofa
Kaina: 1 401,00 €
patikrinti daugiau
Trivietė sofa Aster Trivietė sofa Aster
Producent: ScandicSofa
Kaina: 1 331,00 €
patikrinti daugiau
 • naujos prekės etiketė
Trivietė sofa Ginster Trivietė sofa Ginster
Producent: ScandicSofa
Kaina: 1 317,00 €
patikrinti daugiau
 • naujos prekės etiketė
Trivietė sofa Nap Trivietė sofa Nap
Producent: ScandicSofa
Kaina: 1 605,00 €
patikrinti daugiau
 • naujos prekės etiketė
 • naujos prekės etiketė
 • naujos prekės etiketė
Trivietė sofa Fern Trivietė sofa Fern
Producent: ScandicSofa
Kaina: 1 333,00 €
patikrinti daugiau
 • naujos prekės etiketė
 • naujos prekės etiketė
 • naujos prekės etiketė

Trivietėse sofose yra viskas, ko reikia poilsiui

Trivietės sofos – tai baldai, be kurių sunku įsivaizduoti tikrą poilsį. Jei mėgstame leisti laiką didesnėje kompanijoje, turime didelę šeimą ar mums rūpi laisvė ir komfortas, tuomet trivietės sofos bus puikus pasirinkimas. Svetainėje, svečių kambaryje ir net miegamajame – trivietės sofos poilsį pavers daugiau nei malonumu, nes džiugins nesenstančiu, skandinavišku dizainu. Be to, trivietės sofos gali padėti sutaupyti vietos ir palengvinti interjero organizavimą taip, kad gyventume patogiai.

Skandinaviško dizaino kūrėjai jau seniai suprato, kad trivietės sofos turėtų ne tik atkreipti dėmesį savo išskirtine išvaizda, bet ir išsiskirti funkcionalumu. Būtent todėl ScandicSofa trivietėse sofose gali būti įmontuota miegojimo funkcija, papildoma patalynės dėžė arba atsipalaidavimo funkcija, leidžianti keisti atlošo pasvirimą. Dėl šios priežasties trivietės sofos kasdien pagerina naudojimo komfortą ir puikiai tiks svetainėje, svečių kambaryje ir miegamajame.

ScandicSofa trivietės sofos sukurtos kreipiant dėmesį į smulkiausias detales, kad kiekvieną dieną būtų užtikrintas tikras skandinaviškas poilsis. Todėl trivietės sofos gaminamos iš sertifikuotos medienos ir kokybiškų apmušalų audinių, kurie yra itin atsparūs pažeidimams. Visa tai tam, kad trivietės sofos tarnautų ilgus metus ir skatintų kasdienį poilsį.

Trivietės sofos-lovos – kokie jų privalumai?

Trivietės išskleidžiamos sofos yra universalūs laisvalaikio baldai, kurie padidina komfortą kasdieniame gyvenime ir leis sutaupyti vietos interjere. Trivietės sofos gali veikti ne tik kaip papildoma lova su dėže daiktams susidėti, bet ir turėti poilsio metu atsipalaidavimą padidinančius sprendimus. Jų daugiafunkciškumas reiškia, kad trivietės sofos-lovos turi didelį pranašumą prieš standartinius poilsio baldus, kuriuos dažniausiai renkamės svetainei.

Populiariausios iš jų – trivietės sofos su miegojimo funkcija, galinčios pakeisti tradicinę lovą arba palengvinti papildomos miegamosios vietos paruošimą svečiams. Visų triviečių sofų su miegamąja funkcija privalumas yra tai, kad jos taupo vietą, todėl dažnai komplektuojamas su papildoma dėže. Sulankstomos trivietės sofos su patalynės dėže palengvina ne tik būtinų miegui daiktų, tokių kaip antklodės ar pagalvės, bet ir kitų daiktų laikymą. Dėl to trivietės sofos su patalynės dėže gali pagerinti namų organizavimą. Iš triviečių sofų su miegamąja funkcija verta paminėti į priekį išskleidžiamas trivietes sofas. Šio tipo poilsio baldai turi kitokį atidarymo mechanizmą – sėdynės slydimą į priekį. Tokių ScandicSofa sofų pavyzdys – Tulpaner ir Mynta kolekcijų trivietės „amerikietiškos“ sofos.

Trivietės miegamosios sofos taip pat gali turėti atpalaidavimo funkciją, kuri leidžia reguliuoti atlošo kampą pagal jūsų poreikius. Tai retas sprendimas rinkoje, kurį, be kita ko, galima rasti ScandicSofa trivietėje sofoje iš Blomm kolekcijos. Atsipalaidavimo funkcija trivietėse sofose-lovose yra puikus sprendimas neribotą poilsį ir pasnausti mėgstantiems žmonėms, nes leidžia baldą pritaikyti atsitiktiniam miegui.

Trivietėse sofose-lovose naudojamos papildomos funkcijos niekaip neįtakoja jų nesenstančios išvaizdos, sukurtos pagal skandinaviško dizaino principus. Dėl to ScandicSofa trivietės sofos suvokiamos kaip itin praktiški baldai, kurie tuo pačiu stebina ir geriausių medžiagų apdirbimo kokybe. Trivietės sofos-lovos sukurtos tarnauti ilgus metus. Būtent todėl trivietės miegamosios sofos yra puikus pasirinkimas ne tik svetainei, bet ir miegamajam bei namų biurui.

Šiuolaikinės trivietės sofos su miegojimo funkcija – ar verta pirkti?

Šiuolaikinės trivietės sofos su miegojimo funkcija – tai laisvalaikio baldai, kurie veiks kaip papildoma lova, kai tik jos prireiks. Dėl nesenstančio dizaino ir modernių sprendimų trivietės sofos-lovos prisitaikys prie įvairių interjero stilių, leis lengviau sutaupyti vietos ir įneš daugiau komforto į kasdienybę.

Trivietės sofos su miegamąja funkcija dėl savo dydžio leidžia patogiai paguldyti du žmones ir gali pasirodyti geresnis sprendimas nei lova. Be to, kai kuriose moderniose trivietėse sofose su miegamąja funkcija yra įrengtas papildoma patalynės dėžė, leidžianti geriau organizuoti daiktus bute. Trivietės miegamosios sofos taip pat turi įvairių techninių sprendimų, nuo kurių priklauso, kaip paruošime vietą nakvynei. Prieš perkant verta pasidomėti.

ScandicSofa tinklapyje dėka „click-clack“ mechanizmo dauguma triviečių sofų išsiskleidžia kaip tradicinės sofos. Tai sudaro sofos atlošo nuleidimas iki sėdynės lygio. Toks triviečių sofų su miegamąja funkcija išskleidimo būdas reiškia, kad baldai gali būti lengvesnės konstrukcijos ir aukštomis, medinėmis kojomis. Antrasis mechanizmas, naudojamas trivietėse miegamosiose sofose, yra „amerikietiško“ stiliaus baldai. Jį sudaro sėdynės išskleidimas į priekį - dažniausiai kartu su patalynės dėže - tai leidžia sukurti stabilų miegojimo paviršių.

Verta pridurti, kad abu sprendimai, naudojami trivietėse sofose su miegojimo funkcija, yra labai praktiški ir niekaip neįtakoja naudojimosi komforto. Dėl šios priežasties modernios trivietės sofos su miegamąja funkcija taip pat yra puikus sprendimas ne tik svetainėje, bet ir kitose patalpose, pavyzdžiui, miegamajame ar svečių kambaryje.

Amerikietiškos trivietės sofos – ar jos patogios?

Jau kelis dešimtmečius amerikietiškos trivietės sofos buvo pripažintos vienais patogiausių poilsio baldų. Jų privalumas – daugiafunkciškumas, nes amerikietiškose trivietėse sofose yra ne tik miegojimo funkcija, bet ir papildoma patalynės dėžė, kuri leidžia sutaupyti vietos. Dėl to amerikietiškos trivietės sofos noriai pasirenkamos ne tik svetainei, bet ir miegamajame, kuriame gali sėkmingai pakeisti tradicinę lovą. Amerikietiškos trivietės sofos pasižymi ir tuo, kad yra ištiesiamos į priekį, todėl galima patogiai paruošti patogią miegamąją vietą dviems žmonėms.

Nekonvertuojamos trivietės sofos – kur jos tiks?

Nekonvertuojamos trivietės sofos puikiai tiks gyvenamosioms patalpoms, kurios turi tarnauti tik kaip poilsio zona arba neturi vietos papildomai miegamajai vietai. Nekonvertuojama trivietė sofa skirta ne tik suteikti komfortišką atsipalaidavimą, bet ir vizualiai patenkinti Jūsų poreikius. Būtent todėl papildomų funkcijų nebuvimas yra nekonvertuojamų triviečių sofų privalumas, dėl to jų dizainas įdomesnis ir įvairesnių formų. Dėl šios priežasties nekonvertuojamos trivietės sofos yra puikus sprendimas žmonėms, kurie daugiau dėmesio skiria ne funkcionalumui, o estetinei svetainės baldų vertei.
Sklep jest w trybie podglądu
Žiūrėti pilną svetainės versiją
Sklep internetowy Shoper Premium